rynek878

Prosím, mám otázku,kolik zlatých a stříbrných uživatelů

si myslí,že „odpovědi.cz“ ztratily svůj původní smysl,děkuji za odpovědi.Rynek878
Doplňuji:
pro hanny2:

http://www.od­povedi.cz/kodex

Nejlepší odpověď
led

Ano, je pravda, že sa trochu odklonil smerom k zábave. Ale sem tam medzi zrnom sa nájdu aj perly, ktoré pomôžu.
Ako som si všimla už dosť ľudí zo začiatku odišlo „do penzie?“ práve pre odklon z pôvodného smeru.
Tiež som uvažovala o „odísť do dôchodku“, ale tie nájdené perly-vedomosti je škoda zatratiť. Aj keď sa niekedy cítim ako zlatokop, ktorý preosieva sito s veľkými dierami.

Další odpovědi
annas

Souhlasím s Mosojem, Rynkem a dalšími – málo odborných otázek, není o ně rovněž zájem, stále se opakující otázky – nevyužívá se modrá lišta.

Charakter se změnil. Kdyby teď viděl Odpovědi Tomio Okamura, když reagoval na Dni D… mnul by si ruce, že nedal peníze …

iceT

Asi tak za necelé tři týdny tady budu rok.Za ten rok jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí a poznala(alespoň virtuálně) i zajímavé lidičky.
Nevím jak dlouho odpovědi.cz existují,a tudíž ani netuším jaký původní smysl tento server měl.Vím,že někteří se snažili obnovit původní podstatu a bohužel se nesetkali s úspěchem.Proto raději odešli a odešli i další,i když asi z jiných důvodů.
Když jsem na tyto stránky stránky narazila,měly v nadpisu „odpověď na každou otázku“.Ono to asi platí,ale záleží na co se kdo ptá.

mosoj

Souhlasím s Rynek878. Admini ustupují tlaku ulice. Kšeft je kšeft.
Moc kvalitních otázek a odpovědí se zde již nevyskytuje, ale i dříve to zde byl víc zábavní park než naučná studnice. Po mnoha marných snahách to dost uživatelů vzdalo včetně redakce.

anonym

Ja osobne si myslim , ze uz zde skoro vsechny " chytre " otazky byly snad polozeny. 🙂 To by jsme se tu pak jen ptali : Ktera pisnicka je tahle ?? 🙂 Kazdemu se zkratka libi neco jineho a je to jen a jen na Adminech. Me nevadi ani otazky … co jste meli k obedu … to mi tu nekdo da ! 🙂 Ani poprani hezkeho dne. Zaroven uvitam vzdy od kohokoliv dobrou otazku , kterou se muzu neco naucit. A u me je toho opravdu dost. ☹
Nemuzu posoudit jake to tu bylo drive. Me se tu libi takhle jak to je se " starsimi " , ale zaroven i s novymi uzivateli. je to jen a jen o toleranci a prizpusobeni … nebo odchodu. I ja nevim jak dlouho kdy … kde … nechame to na Adminech. me nikdy jeste nenapomenuli a asi 5 krat mi jen presunuli otazku do aktualit. 🙂 Mozna , ze to nevzdali , ale ze se jim to take zaclo libit. 🙂 Prosim Admina o odpoved. At je jakakoliv. Ja kritiku prijimat umim. 🙂 Hezky den vsem. -iv-

hanny 2

Vím,že tato otázka není pro mne,ale nedá mi to se k ní nevyjádřit.Ne­vím,jaký původní smysl "odpovědi"měly,ani kdo tento smysl určil a nastavil.Chápu,že se některé otázky někdy nepovedou a mohou se zdát někomu stupidní,ale jsou ze života a to je to co lidi dnes nejvíc zajímá.
Doplňuji:
Pokud máte pocit,že se porušuje kodex uživatele,můžete na to upozornit majitele tohoto serveru,třeba s tím něco udělá!

panenka

Kdysi jsem tu bývala hodně často ted protože toho mám hodně tak jsem za váma jdu jen občas.I když to tu mám moc ráda všimla jsem si zde, že opravdu se to tu hodně změnilo i tak jsem ale ráda chodím nejen proto že se tu dovím hodně rad ale i proto protože vám zde pokud vím odpověd ráda odpovím na vaše otázky.

GM

Přestože nejsem zlatá ani stříbrná a za body se nehoním, dovolím si taky odpovědět. Pro mne „odpovědi.cz“ ztratily svůj smysl a vtip a šmrnc. Chodila jsem sem kvůli poučení a zábavě i když jsem mnoho otázek nepoložila, na hodně jsem odpověděla. Dnes zde nemám na co odpovídat – kde stáhnu hru, jak se jmenuje písnička ..... to mi nic neříká. Mrknu se na odpovědi jen občas a je mi líto že odpovědi se změnily tak, že velká většina těch, které jsem měla ráda, už sem nechodí. Nehledě na češtinu některých uživatelů – to mi vstávají vlasy hrůzou!!!

hanulka11

pravda, že to není co bývalo

anonym

Rynku,já mám ten dojem už dávno.Jsem také pro,aby se ankety nehodnotily,mohl by se vrátit jen ten starý dobrý palec nahoru,dolů,jen aby se dalo vědět,že se příspěvek četl.Víte z čeho je mi vždy smutno?Někdo položí otázku a ten mazec potom,jak nemáte stejný názor jako on.Nepochopím to nikdy.Kolik kvalitních zlatých lidí nejen podle bodování sem nechodí,tak to mi je moc líto.

jennysh

Dobrý podvečer, když tady čtu vaše odezvy,nedalo mi to a musel se přidat. I když jsem tu kratičkou dobu,tak každý kdo tu je nebo aspoň polovina mi dokázala vždy odpovědět.Tak jako já rád pomohu když mohu. A díky vám všem vím,že i pouhá banální odpověď je pro vás důležitá,tak jako pro mě vaše Odpovědi. A na ty negativní odezvy leč malé,když odpoví,něco ve stylu "No,že si vůbec odpovídal¸¸,jsou mi lépe řečeno jedno,člověk který neumí poděkovat za to,že se někdo snaží,a pořád je mu to málo, není pro mě člověk,nýbrž nadšená bytost. Za pravopis se předem omlouvám psal jsem to v rychlosti.

rynek878

pro hanny2:
Vy si myslíte,že to zde vůbec nikdo nezkusil,ale protože nikdo nikdy moc nepochodil,když tak jenom na krátký čas,tak to většina vzdala a odešla a že jich byla pěkná „halda“,nakonec jak to tak pozoruji to vzdali i páni Admini.

Kerberus

Rynku, jste tady dlouho, víte, co dělo, když mnozí uživatelé reagovali … Zdržuji se dalšího komentáře …

Kerberus

Mně nevadí odlehčené otázky, ale to, že odpovědi za ně se bodují.

Kerberus

Ještě doplňuji, nevím, proč mám dostat body za to, že jsem měla k obědu kuře … Můj názor, s nímž mnozí nebudou souhlasit …

led

Ja súhlasím. Ak ste mali kura, dobrú chuť, ale naozaj bodovo hodnotiť debatu nie je správne.
debatovať môžme predsa v diskusii.

Kerberus

Led, těší mě, že máte stejný názor.

anonym

Mila Led , Kerberus … ja sdilim uplne stejny nazor jako vy. ! Z minulosti vim – co jsem dohledala , ze tu bylo fajn , ale presne i tolik nepokoje. A to tu ted neni. Me mrzi , kdyby nekdo kvuli nam – novejsim chtel odejit. Uplne bych si prala a sama se chci s Adminama i s vami setkat i proto , ze bych jim navrhla , aby opravdu ty zabavne ankety a aktuality nebyli bodovane. Vzdyt kdo nebude chtit a bude mu to vadit … kam ze to speje … by vubec nemusel ty ankety otvirat a divat se na ne. ! A zaroven by se ukazalo , kdo tam chodi kvuli tem bodikum. A tem , kdo kritizuji , at pokladaji i otazky a ne jen sleduji z povzdali … ja se strasne rada priucim. Ja mam i Rynka rada , i kdyz on to asi nerad uslysi. ☹ -iv-

Kerberus

Iv, jsem rovněž ráda, že je celkem klidná atmosféra na rozdíl od minulosti. Opakuji, nevadí mně jakékoliv otázky, buď je ignoruji, nebo na ně neodpovídám. Ale myslím si, že ankety a aktuality by se neměly bodovat.
Sama víte, když se body nepřidělovaly, že se vždy někdo ozval, proč mu zmizely body a podezíral xxx, že otázky přesouvá, ačkoliv neměl pravdu.

Jenže je škoda, že se admin. nevyjádří..

Kdyby někdo odešel, domnívám se, že bodování nebude určitě jediným důvodem.