bedunka

prosim ma nekdo zkusenost s fraxiparinem? bojim se ho pichnout protoze beru jeste leky co zesiluji jeho učinek

Nejlepší odpověď
mosoj

Nechápu. Nepíšete jaké léky berete a proč si máte píchat fraxiparin. Pokud berete jiné léky na ředění krve ( warfarin a pod.) Tak souběžně by se fraxiparin píchat neměl. Píchá se ale chvilku souběžně před operací kdy se pacient převádí z warfarinu na fraxiparin. Po fraxiparinu nevykrvácíte jako po warfarinu proto se píchá před operací a warfarin se vysazuje. Osobně bych se toho nebál. Dáváte ale málo informací !!!

Vždyť vám ten fraxiparin někdo musel napsat.
Takže vám instrukce dal.

Osobně jsem si preventivně píchal asi 100 injekcí fraxiparinu bez jakýchkoliv problémů.
Dále jsem si asi 10 injekcí ulil a vždy když jsem jel na dlouhou cestu tak jsem si ho preventivně píchl. Mám po trombóze trvalý uzávěr v lýtku pravé nohy.Warfarin trvale neberu.

Další odpovědi
ReHu

K každém případě konzultovat s ošetřujícím lékařem.

briketka10

mě ho píchli před operací kolene, nechtěli mě uspat, beru léky na epilepsii, vedlejší účinek jsem neměla, a Orfiril musím hlásit i zubaři při trhání zubu, podporuje krvácivost..