tuCZek

PROSÍM,kolik stupňů Celsia,je 1453 stupňu Fahrenheita?

Doplňuji:
Díky moc :)

Nejlepší odpověď
BurTon

1453°F odpovídá 789.44°C

Další odpovědi
quentos

Burton to má dobře, převodník např. zde (napsat hodnotu do rámečku a pak kliknout někam vedle, ukáže se hodnota v °C): http://www.wbuf­.noaa.gov/tem­pfc.htm

Michal Kole

Hanko, Stupně F je to trochu složitější vzoreček než vydělit nebo vysánásobit 1000 jako u objemu nebo přičíst nebo odečíst 273 jako u Celsia a Kelvina.

lexx

1453°F = 789.44°C
postup výpočtu:
°C = 5/9 *(°F-32)
naopak:
°F = 9/5 * °C+32

hanny 2

Mě to vychází 24.991,6.Protože 1st.Farenheita=17,2 st­.Celsia.
Vlastně to je –17,2. Tak se omlouvám,jestli je to špatně.

Michale,díky!Za­píjíme se sousedem narození jeho dcery,tak jsem to trochu spletla!