Šárinka*

Prosím Kolik stojí rovnátka?

Omích zu bách kolik stojí rovnatka?

Nejlepší odpověď
Fidel

Celá léčba, která trvala pět let mě stála dohromady asi 13 tis. Kč.

Další odpovědi
Huhu.koktejl

Osobně jsem za rovnátka dala : Vrchní fixní aparát 5500.- a spodní fixní aparát 5500.- , nasazené minulý rok v srpnu. Co tři měsíce chodím na utahování drátů – cena pokaždé cca 300.- . Většinou jsou nasazeny pod dobu dvou až tří let. Pak se dokupují nasazovací, sby de zuby nerozjeli zpět. Ksždopádně záleží na křivosti samotných zubů. :)

quentos

záleží na tom, jakou vadu jimi léčíte; obecně se cena určuje jen velmi těžko. Více zde:

http://zubnirov­natka.cz/rovnat­ka-cena

Huhukoktejl: to Vás lituju, já ROVNÍTKA píšu na PC nebo i ručně, kdy se mi zachce, a zadarmo ;{)>