Adis99

Prosím kdo poradí se základníma znakama???

Lidičky kdo by poradil jak na notebooku kterej nemá takovou tu klávesnicu na pravo s číslama jak tam mám udělat základni počítačový znaky??? Např: hvězdička,svor­ka,apostrof,hra­natá závorka atd,..... Prosím přesnej postup!!!! Díííky!!!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

nejlepší máš vše v mapě znaků

start-příslušenství-systémové nástroje -mapa znaků

Další odpovědi
dj.david1234

$Łł#&@{}<>*[] apod…
[ = ctrl + alt + F
] = ctrl + alt + G

  • = ctrl + alt + – (vedle p.shift)

zkuste další možnosti s ctrl + alt :)
jinak ta ,,klavesnice na pravo´´ = numerická klávesnice.
Také používám notebook a nemám tu num :)
Jinak jistě máte možnost používat klávesnici ,,fn´´ a jestli máte na nějaké klávese znak ve čtverečku tak stiskněte ,,fn´´ s nějakou klávesnici se čtverečkem :)

Skalda

tak tady máš odkaz:

Zdroj: http://skalda­bloguje.webno­de.cz/news/ma­pa-znaku-aneb-klavesove-zkratky/