Halda

Prosím kdo mi poradí jak zpevnit prsni svalstvo,nejlepe jaky si koupit stroj,nebo na jakých strojích cvičit díky za info

Odpovědi
david22

cvičït můžeš Bench-press – lavička a v leže zdviháš velkou činku
dále upažovaní se 2 malými činka ma šikmé lavičce
tlaky na šikmé lavičce se 2 činkami

těžko se to popisuje, najdi si na netu cviky pro prsní svlastvo v nějakém fitness portále

ahold

Nepotřebuji žádné stroje. Stačí mi futro dveří. Stoupni na práh, ruce svěs podle těla. Snaž se rozpažit. Zápěstím silou tlač od sebe do futra.
Další cvik. Vlož pěst jedné ruky do dlaně druhé. Ve výši prsou zatlačuj silou do dlaně.
To dělej třeba 30× několikrát denně.

terry

Kdybys prošla starší odpovědi, udělala bys líp.
Mě taky nebaví odpovídat dokola na stejné otázky.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-zeny-jak-zarucene-zpevnit-prsa-pokud-mozno-z-vlastni-zkusenosti