Avatar uživatele
hanulka11

Prosím kdo bude vědět ,čím se to stane, že je fotka takto zničená?

Oobčas se mi to stane taky, dneska jsem to objevila na netu./zaradovala jsem se škodolibě, že se to nestává pouze mně.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­70/nadap105103625­600231.jpg
Doplňuji:
je to z digitálu, ale stávalo se to až v pc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Curiosity před 4687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ladyhawke

velmi pravdepodobne, pokud v tom opravdu nebyl záměr, že jde pouze o chybu při stahování jpeg souboru z internetu … totiž jpeg formát je docela komplikovaný, a malá chyba při přenosu nepoškodí jen jediný pixel ale projeví se tak že poškodí často i celou zbývající část jako v tomto případě.

podle mne tedy k chybě při přenosu došlo ve chvíli kdy jste fotografii stahovala z internetu nebo ve chvíli kdy ji tam autor uploadoval …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

to je digit nebo z polaroidu (nebo čeho?)

pokud digit, reklamovaz u prodejce (poskytovatele software).

doplněno:

skuste změnit software v PC (je to rychlejší, zadarmo), když se bude chyba opakovat, pravděpodobně chyba ve foťáku, pomůže upload firmware (ne, nenadávám vám), doporučuji instalovat pouze v servisu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

zle spracované , dá sa to opraviť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

nevím uložím třeba naráz 50 fotek a pak při prohlížení zjistím, že 2–3 fotky jsou takové …

před 4687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

tipoval bych to na nějakou chybičku ve foťáku.

ale skuste i jiný software v PC, když se bude chyba opakovat i těch samých fotek, je to foťák.

před 4687 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika