tatanka

Prosím, kde se u nás nejvíce pěstuje kvalitní česnek? Díky

Doplňuji:
Jedná se o to, že potřebuji koupit jarní sadbový česnek a farmáři v Praze no nevím.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud vím, tak téměř celá Morava pěstuje kvalitní česnek

Další odpovědi
annas

Podívejte se do odkazů, třeba vám bude některá nabídka vyhovovat, i když kvalitnější česnek je sázený na podzim.

http://icesnek­.cz/kde-koupit-cesky-cesnek/

Nedá se jednoznačně odpovědět, kde se pěstuje kvalitní česnek. Třeba česnek z jedné firmy na Hané patří k nejlepším, ale je vyprodaný.
Rovněž většina pěstitelů uvádí, že česnek z r. 2011 už nemají. Chce hledat na internetu a ptát se.

anonym

Výborný česnek pěstuje švagrová v Kuníně. Teď mám česnek od farmářů z Nymburka a taky moc dobrý.
Doplňuji:
Obraťte se v tom případě na Vlastimila Pitnera 603722714. Vozí zboží i do Prahy, takže to pro něj nebude problém.

jmhad

Každý má svůj „ten nejlepší“ tip. Ale měla by to být Jižní Morava a okolí městečka Hluk. A asi bude nejlepší podívat se na stránky Annonce nebo si najít regionální inzertní noviny,např. PROFIT.

bobánek

Chlapče to si zaspal dobu,dnes tad kvalitní český česnek neseženež.Dnes celou Evropu česnekem zásobuje čína,ato kvalitní česnek není,on jen okolo pořádnýho česneku proběhl veůlkou rychlostí.