Janča169

Prosím je to nutné!!! :(

Na Ufonek.net jsem chtěla aktivovat své tel. číslo na svůj profil ale musím poslat SMS tak jsem ji zkusila poslat ale ono se mi to neodeslalo. Číslo je 900 07 15 a text je STAJ ZAP a když jsem namačkala číslo 9000715 a text STAJ ZAP tak se mi to neodeslalo. Uložilo se mi to do K odeslání a to mám i třeba když jsem chtěla poslat nějaké hlasy atd. Vadí to že tam nejsou mezery? Co stím?

Nejlepší odpověď
tasiri

Máš tyto služby zablokované od tvých rodičů, a je to od nich rozumné. Ufonek je zbytečná ztráta peněz, opravdu, znám to. 😉

Další odpovědi
Reuef

nemas blokovany tyhle sluzby na tarifu ?

martyuno

Souhlasím s ostatními…máš zablokované veškeré služby na tato čísla … 🙂