hanysicek

Prosím jakou by jste mi doporučily knížku na dovolenou?

Nebaví mě číst nic složitého :) Mám ráda Evu Urbaníkovou, Joy Fielding, tak něco podobného. Mockrát děkuji
Doplňuji:
Je mi 23, proč? ( Omlouvám se za chybu v otázce – Doporučili)

Nejlepší odpověď
zjentek

já mám zase dovolenou spojenou s poznáváním. Kolikrát kašlu i na pravidelnou stravu a spánek, jenom aby mi něco neuteklo. Takže bych ti doporučil- žádná kniha, zvlášť v tom vitálním věku
Doplňuji:
jojo, procházky, taverny, památky, BBQ machánko, u rybníčku někde smočit ..a zas kráčet dáál ,)

Další odpovědi
Elk

Já bych si vzal Švejka anebo nejakou vkladní, ale nesmí mít smutný konec…

briketka10

jak napsal zjentek
žádné čtení jen procházky po okolí
občas nějaká hospůdka tu a tam si
dát pívko obídek a zas kráčet dál..
někde se smočit v rybníčku, nebo v
koupálku a večer si u ohníčku opíct
buřtíky, nebo ugrilovat masíčko mňam ☺

LůcaDůcaPůca

můžu se zeptat kolik je ti let? :)

iceT

Proč se nezeptat na věk?Aby ti nebyla doporučena třeba Honzíkova cesta,ale kniha adekvátní k tvému věku.Mě se v poslední době líbila kniha V plamenech,po­jednávající o ženě a její dceři ležící po požáru v kómatu,kdy se jejich duše setkaly na nemosniční chodbě a lámaly si hlavy jak požár vznikl a proč.Příběh jako takový se mi líbil,ale samotné vyprávění mi moc nesedlo.Pak jsem ještě četla Pavučinu lží od Dana Browna,a to byla panečku jízda…

zjentek

briketko, když ty to prostě umíš prodat ,)

briketka10

žejo☺
ještě jsem nenapsala slunění
bez plavek -chjo chjo- krásná
dlouhá to odpoledne prostě
lábuž ☺