Lujzi

Prosím jaká je hmotnost vzduchu ve třídě, která má rozměry 10m x 10m x 3m ( hustota vzduchu je 1,2kg/metr krychlový.díky

Doplňuji:
a

Nejlepší odpověď
Alesh

No, to je ale zapeklitý problém! 🙂 … Znásobit 4 čísla. To nemyslíš vážně, že ne? 😉

Další odpovědi
anonym

Jak už píše Alesh, jinak je to další DÚ, které sem nepatří?
Mimochodem jen při pouhém náhledu se to dá spočítat dokonce z hlavy.

Drap

A v čem je problém ? Vynásob 10 × 10 × 3 a to celé ještě vynásob 1,2. A nemáš co řešit

lexx

Vážení, nic teda ve zlém ale pokud tohleto ilustruje úroveň výuky a kvalitu práce našich ZŠ tak si kantoři zvýšení platů plně zaslouží, není-liž pravda ?