Miroslavst

Prosím jaká je definice podzemní dráhy-metra?

Jaká je definice Metra? Prý je to obyčejný vlak co se schoval před chuckem norrisem pod zem.
Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Mili @

To je něco jako ten vtip, proč nehrál v Titanicu Bruce Willis – protože by všechny zachránil… 🙂

Další odpovědi
panenka

Tak jestli se schoval před chuckem to nevím 🙂 já vím že metro je podzemní dráha v Praze a hrozně ráda jako malá jsem s ním vždy když jsem byla u tety jezdila.
Doplňuji:
že ty zase vtipkuješ Miro