Prosím jak zrušit wifi a používat připojení jako před instalací wifi? prosím polopaticky.Díky

Doplňuji:
potřebuji wifi úplně odstranit,v ovládacích panelech není wifi vidět

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

1. od routeru (port LAN) k počítači ((LAN karta) natáhneš a zapojíš kabel
2. na routeru vypneš WLAN (nepíšeš typ, takže polopatističtěji to nejde)
3. na PC (v Ovládacích panelech) vypneš wifi zařízení
Doplňuji:
A) Ve WinXP: Ovládací panely - Nástroje pro správu - Správa počítače - Správce zařízení, pak rozklikneš Síťové adaptéry, najdeš ten správný a zvolíš Odinstalovat a nebo Zakázat.
B) U některých počítačů lze wifi vypnout v BIOSu.
C) Můžeš také fyzicky danou síťovou kartu demontovat (nebo - u některých notesů, vypnout vypinačem).

Bohužel - více polopatisticky ti to napsat nemůžu - nezmiňuješ ani jaký máš OS, ani jaký máš počítač.

Další odpovědi:

Zlatý

ak sa jedná o NB - wifi sa dá vypnúť harwarovo - určite tam máte nejaký prepínač (prípadne i s ledkou), ktorý treba vypnúť a pripojiť cez kábel (inak by automaticky mal byť uprednostňovaný kábel).
treba ho zakázať i v pripojeniach, aby v oznamovacej oblasti "nevykrikovalo", že nie je pripojené cez wi-fi.

u pc treba vybrať wi-fi kartu, pokiaľ sa nedá zakázať softwarovo (pripojenie/zakázať), čo je ale krajné riešenie.

Diskuze k otázce

bo56

..mám win 7 a wifi tp link.Přečetla jsem si instalaci a jde mi právě o ta vložená "čísla"..MAC,IP .Myslela jsem že zapojím li pc kabelem jak byl původně bez wifi,tak že je třeba zase "ta" čísla správně uložít/jako zpět

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.