hanulka11

Prosím jak zmenšit ikony na ploše

zřejmě jsme o něco zavadili a ikony na ploše se zvětšily
Doplňuji:
tak tu tabulku tam nemám

Nejlepší odpověď
vlastina

Myší-napravo klikněte na plochu-pak-zobrazit-pak-malé ikony

Další odpovědi
Miroslavst

Je to trochu složitější, ale najdete to ve vlastnostech plochy, kde si pravým tlačítkem dáte vlastnosti, zde vzhled a zde upřesnit. Z rolovacího pole vyberete ikony a nastavíte velikost.

iq

Nevím co máš za oper.sys., ja mám win7,jestli si to dobře pamatuji tak je to ale stejné.Pravým tlačítkem myši zmáčkni na plochu(kde není ikona), poté zobrazit,klikni malé ikony levým tl. a je to .-)