baryyk500

prosím jak tu někomu odepisu za odpověď?

Nejlepší odpověď
quentos

hned pod otázkou je odkaz „diskuze k otázce“, tam se lze vyjádřit. Pokud chcete danému uživateli odepsat soukromě, klikněte na nick daného uživatele – uvidíte možnost „poslat zprávu“. Pokud má daný uživatel privátní profil, zpráva mu poslat nepůjde a jedinou možností je tudíž reagovat v „diskuzi k otázce“, popřípadě v „doplnění otázky“ (doplnit vlastní otázku však lze jen jednou).

Další odpovědi
Hamon

Ale jestli myslíš odpovědět na odpověď, tak použij doplnění nebo diskusi.

anonym

Přečti si tu zprávu a dole máš možnost „odpovědět“. Na to klikni, napiš odpověď a odešli.
Doplňuji:
Pokud chceš reagovat na odpovědi na svou otázku, tak to lze řešit prostřednictvím diskuze, kde můžeš odpovědět všem lidem, kteří ti napsali příspěvek a dokonce i těm, kteří se vůbec neozvou.
Chápu to ovšem tak, že míníš reagovat na zprávu, kterou jsem ti poslala interní poštou.

Sůwa

Pokud ti někdo s uzavřeným profilem pošle zprávu vnitřní poštou, je to buď nevychovanost, nebo pěkná sprostota, protože ti nedává možnost reagovat. Takového uživatele je možno BLOKOVAT a víc si neškrtne… 🙂

led

V prípade odpovede na zprávu vnútornou poštou od užívateľa s uzavretým profilom, je možnosť niekoľko variant:
V diskusii k otázke, ku ktorej sa viaže táto správa požiadaj daného užívateľa o uvolnenie prístupu vnútornou poštou, alebo mu rovno odpovedz.
Kto si uzatvára prístup, akoby sa bránil diskusii.