dohnalka79

Prosím jak se chovat u soudu

Prosím poradte,v úterý mám soud o zvýšení výživného,prosim jak to tam probíhá? Např.co soudce nejčastějí řeší a na co se ptají?
Bývalý mi totiž vyhrožuje,že mi výživné ještě sníží (posl.soud o vyživné 2009) mám nárok na zvýšení?On dělá na ŽL a příjem má napsaný minimální..I když si kupuje drahé byty a chaty za hotovost,nemám to jak dokázat díky
Doplňuji:
nyní mi posílá 2500,–kč

Nejlepší odpověď
anonym

Ničeho se neboj, takových co nechtějí platit ani daně ani přispívat na potřeby vlastního dítěte, takové mívají u soudu dnes a denně (bohužel) a mají je docela prokouknuté, takže nějaké výmluvy u soudu moc nezaberou. Svoje podeření, že si bývalý partner pořizuje nemovitosti snadno doložíš výpisem z registru nemovitostí na příslušném katastrálním úřadu. Když to do úterka nestihneš, nic se neděje. Pokud nebudeš s výrokem soudu v úterý spokojena, využij možnosti odvolání, vezmi si advokáta a ten snadno doloží nemovitý majetek a dobu jeho nabytí a jistě nalezne i jiné páky jak bývalého partnera donutit k odpovědnosti. Raději bych volila advokátku. Někdy se stane, že chlapská solidarita je nad profesionalitu. ☹