Avatar uživatele
dohnalka79

Prosím jak se chovat u soudu

Prosím poradte,v úterý mám soud o zvýšení výživného,prosim jak to tam probíhá? Např.co soudce nejčastějí řeší a na co se ptají?
Bývalý mi totiž vyhrožuje,že mi výživné ještě sníží (posl.soud o vyživné 2009) mám nárok na zvýšení?On dělá na ŽL a příjem má napsaný minimální..I když si kupuje drahé byty a chaty za hotovost,nemám to jak dokázat díky
Doplňuji:
nyní mi posílá 2500,–kč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 4130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ničeho se neboj, takových co nechtějí platit ani daně ani přispívat na potřeby vlastního dítěte, takové mívají u soudu dnes a denně (bohužel) a mají je docela prokouknuté, takže nějaké výmluvy u soudu moc nezaberou. Svoje podeření, že si bývalý partner pořizuje nemovitosti snadno doložíš výpisem z registru nemovitostí na příslušném katastrálním úřadu. Když to do úterka nestihneš, nic se neděje. Pokud nebudeš s výrokem soudu v úterý spokojena, využij možnosti odvolání, vezmi si advokáta a ten snadno doloží nemovitý majetek a dobu jeho nabytí a jistě nalezne i jiné páky jak bývalého partnera donutit k odpovědnosti. Raději bych volila advokátku. Někdy se stane, že chlapská solidarita je nad profesionalitu. ☹

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek