PROSíM, jak je to s dluhem, který mám....

co se stane, když jdu na net přes GPS/WAP a udělám dluh 2000, poté zahodím simkartu a koupím si novou? na simkartu jsem neměl žádný reggistr ani paušál, tedyy co vím. může na mne někdo přijít? je to asi rok zpátky... :/
Doplňuji:
*nechci to udělat zase !!!!!
a ano, mám špatné svědomí.
Jak mám zjistit, jestli o tom dluhu někdo ví? nebylo mi 18.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nezdá se mi, že by evidence simek byla tak lehce průstřelná. Spíše bych zpytovala svědomí a uvažovala, na koho ta simka vlastně je evidovaná a za druhé bych očekávala, že ten dluh bude někdo vymáhat. Jako stát máme velmi účinné exekuční metody. Pokud se někdo o dluh 2 tisíce korun rok nestará, dloužek tichounce narůstá do obludných rozměrů.
Asi bych přestala klidně spát a více si všímala Ćerných ovcí a Občanského džuda. Nejspíš se k Vám něco blíží a že by to byly Vánoce o tom pochybuji.

Taky je ale možné, že Vaši "legrácku" už někdo uhradil, aniž zkoumal, že za ni vděčí právě Vám.

Další odpovědi:

Bronzový

Pokud sis koupil klasickou Twist kartu nebo podobnou bez smlouvy fungujici na nabijeni (kupony, terminaly...) tak nikdo tvy jmeno nezna a nebude po tobe nic chtit...spis se mi nezda ze by ti to dovolilo jit 2000 do minusu...

Zlatý

nič, ale raz sa na teba príde (dovtedy sa chodí s krčahom pre vodu ...).
nechce sa mi veriť, že to čo tu píšeš, je pravda, lebo:
- neverím, že sa ti podarilo ísť na neregistrovanej karte bez paušálu do -2000;
- slušný človek by sa napred vyfackal, kým by pustil do sveta, že by to urobil zasa (keby bola pravda, že sa ti to podarilo).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.