Klarushe

Prosím hrozně se nudím nevíte co bych mohla dělat a jsem sama ..kromě uklízení ?

Hlavně né uklízění ..to už jsem dělala !

Nejlepší odpověď
anonym

Klarushe, nejdříve je třeba splnit povinnosti (úklid, pokud chodíš do školy, tak učení). Potom se soustřeď sama na sebe a uvědom si, co Ti chybí a co můžeš sama pro sebe udělat. Když na nic nepříjdeš, zkus se podívat po zajímavé knížce, vezmi si ji s sebou a jdi ven. Někde si najdi příjemné místečko a zkus se začíst. Pokud nuda nepomine proto, že jsi v tak hezkém dni venku, tak tou knihou bys ji měla spolehlivě zahnat.
Nauč se „nudu“ nemít. I bible se k ní staví negativně, protože nuda plodí zahálku.

Další odpovědi
Conchus

Proti nudě je nejlepěí pořádná, tvrdá práce. Nemusí být jen fyzická.

bobánek

Věnovat se koníčkům,udělat si procházku do přírody a podobně

IK

Představ si že máš imaginárního psa a jdi ho vyvenčit. Bude tě mít rád a příště se ti připomene hned jak budeš mít náladu pod psa.
Je tolik lidí co vycházku se psem co „musí“ pokládají za prvořadou povinnost, že to vypadá že si ho pořídili jen pro to.
Zajímavé je, proč člověk nechodí vyvenčit sám sebe, když na vzduch potřebujeme jít taky „nutně“.