Lenscha

Prosím, existuje něco VÁŽNĚ účinného proti blechám??…fron­tline znám

Nejlepší odpověď
www

Především je potřeba eliminovat jejich zdroj tak, aby zvíře nemělo blechy znovu! ( vyčistit boudu ap.) Spolehlivost všech přípravků vždy závisí také na konkrétních podmínkách (způsob chovu, plemeno atd.).
Pak tedy zkus něco jiného, třeba zde
Doplňuji:
Např. obojky se svou účinností liší v jednom plemeni zvíře od zvířete..
Zkušenost

Zdroj: m.lekarna.cz/ve­terinarni-pripravky/

Další odpovědi
rynek878

Již několik let používám s úspěchem tento obojek:

Scalibor Protectorband antiparazitární obojek pro psy k ochraně proti klíšťatům, blechám, komárům a pakomárům s novou technologií uvolňování účinné látky. Je voděodolný a zcela bez zápachu; ve dvou velikostech.
Voděodolný a bez zápachu!
S účinností až 4 měsíce na blechy a až 6 měsíců na klíšťata.

Indikace
Infestace ektoparazitů citlivých na deltametrin u psů:
prevence infestace klíšťaty po dobu 6 měsíců
prevence infestace blechami po dobu 4 měsíců
prevence sání krve pakomárem rodu Phlebotomus (přenašeč původce leishmaniózy) po dobu 5 až 6 měsíců a 40% až 70% letální účinnost na něj po dobu 5 až 6 měsíců
prevence sání krve dospělými komáry Culex pipiens po dobu 6 měsíc

Zdroj: http://shop.zdra­vezvire.cz/sca­libor-antiparazitalni-obojek-pro-velke-psy-65cm-p-4323.html?zenid=57b39762­74e7f5785eb23a736326a­fe8

Janichkah

Používám advantix a maximální spokojenost, odpozuje zároveň i komáry!!!!