bedunka

Prosím dá se s exekutorem domluvit na splátkách nebo rovnou zabavuje?

Přišla jsem o práci a dostala se do dluhů.vyhrožují exekutorem.dá se domluvit na splátkách?

Nejlepší odpověď
anonym

Výhodnější je řešit situaci okamžitě, ještě než skončí u exekutora. I exekutor ale většinou dá šanci dlužníkovi, u něhož vidí snahu své závazky vyřešit. Musí být ale zřejmé, že máte reálnou možnost dluhy v krátké době vyrovnat.

Další odpovědi
Drap

Teoreticky je i tato možnost. Lepší a výhodnější je ale dohodnout splátkový kalendář ještě před příchodem exekutora.

štamgast

No pokud je exekutor rozumný a ne alá Tomáš Vrána pak ano.

Ivin

Určitě dá,ale ne u všech,p.Vrána z Přerova chtěl hned třetinu dluhu a když jsem neměla,tak hned odvezli elektroniku,zbytek zařízení bytu označili.Vybavení komplet v bytě 4/1 – 21 tisíc Kč!!! Neuvěřitelné,co?