prosím co znamená máte následovatele?

delší dobu jsem zde na odpovědích nebyla a nejde si nevšimnout změn které tady proběhly,vítám je,akorát se ještě v některých změnách nemůžu zorientovat,když jsem si rozklikla svůj profil ukázalo mi to že mám následovatele kterého můžu bud přijmout nebo zamítnout ,co to ten následovatel znamená? děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

někdo si Vás přidal do svých kontaktů – jedna z novinek nové verze Odpovědí. Více v nápovědě k nové verzi http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

Další odpovědi
B♥A♥G

Myslím, že tomu tomu následovateli se bude ukazovat asi na e-mailu, že si přidala novou otázku, máš novou odpověď na tvoji otázku, nebo někdo označil něco tvojeho jkao zajímavé. Prostě mu bude chodit to, co tobě