Pokročilý

prosim co si vzít na nohy?

sŚyn má zítra maturitní plesCo si mohu vzít za boty? Mám po zlomenině oteklou nohu a do lodiček se nevejdu a na podpadku neudržím s tou nohou rovnováhu.

Odpovědi:

Zlatý

Nezbude Vám nic jiného, než si obout boty s nízkým podpadkem ( ty které obujete ). :-(

Kdyžuž bych na takovou akci s ´bolavou nohou´ musel, klidně bych si vzal bačkory - kotníkové, abych zraněnou nohu držel v teple.
Ale su chlap, takže můj názor možná není ´směroplatný´...
;-)

Stříbrný

Balerínky, jsou sice pro plochou nohu jak stvořeny, ale to nevadí, pro jednou... já si do nich dávám ortopedický vložky a je to. Na platformách nevydržím, to je jak za trest. Ty balerinky maj teď docela v dobrých cenách, když je mimo sezonu, tak bych toho využila
Doplňuji:
Tahle paní, nebo slečna si s tím taky hlavu nedělá :-))
http://www.modnipeklo.cz/…

Zlatý

Nedělal bych si s tím hlavu. Vzal bych co bych snesl. Středem pozornosti stejně budou maturanti a ježiba, módní guru tam určitě nebude.

Pokročilý

Tak hlavně pohodlnou obuv. Přece se nohy nikdo nebude ptát, jestli by nesplaskla na tu slávu? Přece je to tvoje noha ne jejich a ty jsi strůjcem a rozhodčím, co s nohou si uděláš! Ne oni. Kdo z vás všech by trpěl pak? Jdeš synovi na tu slávu ne na přehlídku. Stejně asi nebudeš vytáčet v kole. Já říkám, ať každý čučí, když v noze pučí, kdo to nechápe, co to obnáší, tak ať si z Tvých botiček bučí.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Nebyly by lepší nízké podpatky, než podpadky? :-)

Stříbrný

honza19hk

naleštěný kanady:-)

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.