bedunka

prosim co si vzít na nohy?

sŚyn má zítra maturitní plesCo si mohu vzít za boty? Mám po zlomenině oteklou nohu a do lodiček se nevejdu a na podpadku neudržím s tou nohou rovnováhu.

Odpovědi
marci1

Nezbude Vám nic jiného, než si obout boty s nízkým podpadkem ( ty které obujete ). ☹

anonym

Kdyžuž bych na takovou akci s ´bolavou nohou´ musel, klidně bych si vzal bačkory – kotníkové, abych zraněnou nohu držel v teple.
Ale su chlap, takže můj názor možná není ´směroplatný´…
😉

anonym

Balerínky, jsou sice pro plochou nohu jak stvořeny, ale to nevadí, pro jednou… já si do nich dávám ortopedický vložky a je to. Na platformách nevydržím, to je jak za trest. Ty balerinky maj teď docela v dobrých cenách, když je mimo sezonu, tak bych toho využila
Doplňuji:
Tahle paní, nebo slečna si s tím taky hlavu nedělá 🙂
http://www.mod­nipeklo.cz/de­tail-fotky/?imageId=43928&lo­ad=a%3A3%3A{s%3A7%3A%22op­tions%22%3Ba%3A2­%3A{s%3A6%3A%22ty­peId%22%3Bi%3A­25%3Bs%3A8%3A%22ob­jectId%22%3Bs%3­A6%3A%22415673%22%3B}s%3­A4%3A%22sort%22%3Bs%3A5­0%3A%22ID|core_i­mage.position+DES­C%2C+core_ima­ge.create|ASC%22%3Bs%3A1­3%3A%22cacheLi­feTime%22%3Bi%3A­86400%3B}&tar­get=www.modni­peklo.cz%2Fclan­ky%2Fmodra-je-dobra%2F

mosoj

Nedělal bych si s tím hlavu. Vzal bych co bych snesl. Středem pozornosti stejně budou maturanti a ježiba, módní guru tam určitě nebude.

klob1

Tak hlavně pohodlnou obuv. Přece se nohy nikdo nebude ptát, jestli by nesplaskla na tu slávu? Přece je to tvoje noha ne jejich a ty jsi strůjcem a rozhodčím, co s nohou si uděláš! Ne oni. Kdo z vás všech by trpěl pak? Jdeš synovi na tu slávu ne na přehlídku. Stejně asi nebudeš vytáčet v kole. Já říkám, ať každý čučí, když v noze pučí, kdo to nechápe, co to obnáší, tak ať si z Tvých botiček bučí.

Sůwa

Nebyly by lepší nízké podpatky, než podpadky? 🙂

honza19hk

naleštěný kanady:-)