nadstenko li

Prosím, chci zakoupit notebook, na co bych se měla dívat při výběru?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

hlavně na co se bude používat, zda na hry nebo jen na serfování po netu.

Na hry je potřeba dedikovaná grafická karta s vlastní pamětí, silný procesor a hodně RAM

Zda bude na stole nebo zda se s ním bude cestovat.

Na cestování je potřeba silná baterie a co nejmenší hmotnost.

Tohle nelze odpovědět jedním příspěvkem. Napiš mi prosím na michal.kolesa@seznam.cz popovídáme si a něco najdeme v e-shopech