sedlaci

prosim chci se zeptat jestly muzu mit v cestovnim pase napsane dite ktere neni nezletile

chci to vedet proto ze jedu na dovolenou z mim ditetem ktere ma 8 let a jaa ho mam napsane v mojim cestovnim pase.. nevim jestly nejsou nejake zmeny a proto se vas chci nato zeptat.. dekujii predem :)

Nejlepší odpověď
anonym

Od 26.6.2012 zápisy dětí v pasech rodičů pozbývají platnosti, dítě už smí cestovat pouze s vlastním cestovním dokladem.

Další odpovědi
Michal Kole

Bohužel musí mít vlastní pas.

hanulka11

http://www.chy­trazena.cz/ces­tovani/praktic­ke-rady/detsky-pas-se-stane-od-roku-2012-povinnosti-14876.html