E_nyy

Prosím..

Ahoj, milovala jsem jednu písničku a ani za boha si nemůžu vzpomenout, kdo ji zpíval, ani jak se jmenovala.. Jediné co vím je, že byla často hrávaná na hudební televizi VIVA v letech 2000 a 2001, zpívala ji mladá hnědovlasá běloška, klip se natáčel někde u bazénu a na samém konci písničky do něj skočila.. Mám pocit, že se pak média zmiňovala že zahynula při pádu letadla.. Prosím pomozte mi ji najít.
. Budu Vám moc vděčná..
Doplňuji:
bohužel není to ono :(

Odpovědi
kazisvět

Odhaduju, že se jedná o zpěvačku Aaliyah a skladbu Rock the Boat. Mrkni na zdroj.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=A5A­AcgtMjUI&featu­re=related

alenka901

Talentovanou americkou R&B zpěvačku čekala hvězdná kariéra, osud však zasáhl jinak. Aaliyah zemřela 25. srpna 2001 při leteckém neštěstí na Bahamách ve věku pouhých 22 let. Během svého krátkého života však Aaliyah stihla mnohé a dokázala tak míru svého talentu. Sběratelský komplet 3CD a DVD obsahuje alba “Aaliyah Edition 2004”, One In A Million Edition 2004”, a výběr největších hitů “I Care 4 U” (včetně DVD) – vše remásterováno a obohaceno o dosud nevydané skladby a remixy!

Zdroj: http://www.osob­nosti.cz/aali­yah.php

Attack-design

při tom pádu zahnula aal. a a skupina passion dance

makyna

já si taky myslim že to byla Aaliyah

Dandi

Ale řekla bych že tato zpěvačka nebyla běloška i když klip by podle popisu asi i odpovídal… musíme hledat dál