Prosím..

Ahoj, milovala jsem jednu písničku a ani za boha si nemůžu vzpomenout, kdo ji zpíval, ani jak se jmenovala.. Jediné co vím je, že byla často hrávaná na hudební televizi VIVA v letech 2000 a 2001, zpívala ji mladá hnědovlasá běloška, klip se natáčel někde u bazénu a na samém konci písničky do něj skočila.. Mám pocit, že se pak média zmiňovala že zahynula při pádu letadla.. Prosím pomozte mi ji najít.
. Budu Vám moc vděčná..
Doplňuji:
bohužel není to ono :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Odhaduju, že se jedná o zpěvačku Aaliyah a skladbu Rock the Boat. Mrkni na zdroj.

Zdroj: http://www.youtube.com/watch?v =A5AAcgtMjUI&feature=related

Pokročilý

Talentovanou americkou R&B zpěvačku čekala hvězdná kariéra, osud však zasáhl jinak. Aaliyah zemřela 25. srpna 2001 při leteckém neštěstí na Bahamách ve věku pouhých 22 let. Během svého krátkého života však Aaliyah stihla mnohé a dokázala tak míru svého talentu. Sběratelský komplet 3CD a DVD obsahuje alba “Aaliyah Edition 2004”, One In A Million Edition 2004”, a výběr největších hitů “I Care 4 U” (včetně DVD) – vše remásterováno a obohaceno o dosud nevydané skladby a remixy!

Zdroj: http://www.osobnosti.cz/aaliya h.php

Pokročilý

při tom pádu zahnula aal. a a skupina passion dance

já si taky myslim že to byla Aaliyah

Pokročilý

Ale řekla bych že tato zpěvačka nebyla běloška i když klip by podle popisu asi i odpovídal... musíme hledat dál

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.