evickabobik

Prosila bych o tip na zajímavou knížku,která mě chytne?

Nejlepší odpověď
quentos

To máte těžké, když nevíme, co za žánr Vás baví.

Ale univerzálně mohu doporučit žánrově nezařaditelnou trilogii „Hovory s Bohem“ (autor: Neale Donald Walsch). Myslím, že Vás uchvátí tak jako mě a miliony dalších lidí po celém světě. Naleznete v ní odpověď na spoustu otázek o životě a smrti a dalších aspektech lidského bytí.

Další odpovědi
arygnoc

telefónny zoznam.

dej nič moc, ale tých postáv!

MK44

Jelikož neuvádíte, co považujete za zajímavé, nezbývá než doporučit nějakou rychlonohou s pevným stiskem, které neutečete. Sorry 😉

RyuzakiKate

Co mě o minulých letních prázdninách chytlo a nepustilo byla kniha Hypnotizér od Larse Keplera, doporučuju každému, kdo si libuje v záhadách, krutých vraždách, ostrých dialozích a čtení v noci pod lampičkou… Měla bych k tomu sice ještě pár výhrad, ale nemohla jsem se od toho vážně odpoutat :)