Prosila bych..

Dobrý večer. Chtěla bych Vás poprosit o radu,jestli nevíte jak udělat, aby vlny vydržely přes noc. Mám kudrnaté vlasy a když si je umyju jsou to krásné vlnky. Jkamile se však vzbudím mám ,,skrčené" krepaté vlasy. Nevíte jak ulehnout nebo vlasy zafixovat, aby zůstali prstýnkové a svěží jako teď?

Nejlepší odpověď
roxy52

Moje babička nosila vždycky po ,,onduli " takovej šusťákovej návlek na hlavu,aby to vydrželo.

Další odpovědi
venkovan

Zkus spát ve stoje nebo alespoň v sedě. Aby hlava nepadala, strč za noční košili tyčku a k ní hlavu přivaž. Když tak namotat, nebo „čepici“ ale to už někdo psal.

Miru1

Udělat na noc slabounké copánky a ráno to rozplést a rozčesat a máte to krásně kudrnaté.