Lauren

Prosíím potřebuji radu je to důležité !!!

Já jsem zažila něco nepochopitelného a to,že jeden kluk na střední chodil s holkou ale tedkom už spolu nechodí..Kouká se totiž po mě no nemůžu říct že se po mě kouká,protože když jdu po chodbě a jsem k němu otočená zády pleskne nebo zapíska aby se otočila když se otočím uteče abych ho neviděla,nebo se otočí a dělá že nic…nedokáže se na mě kouknout jednou se koukl a přivřel oči a trošku se pousmál.. alde jinak se na mě dívají jeho kámoši dokonce mi připadá že když není ve škole tak jako by mě špehovali :D… Jenže je v tom háček chodí do čtvrtáku a zachvíli bude maturovat takže odejde ze školy a já tam ještě 2 roky na té škole budu…tak ráda bych mu naznačila že se mi moc líbi a že by sním i chodila,ale právě že zachvíli odejde tak si říkam že to dobrý nápad není,protože bych se trápila… nevím co dělat..:(( myslíte že po mě opravdu jede?..:) Předem děkuji.

Odpovědi
Hohny

Zkus taky trochu naznačit, že by si o něj stála, aspoň se na něj usmát, když se potkáte apod. Snad se co nejdříve rozhoupe a vyjádří svoji náklonnost jinak než pískáním a tleskáním za zády, takové hloupé škádlení holek by už měl mít ve 4ťáku za sebou…V dnešní době facebooků atd.., to není takový problém i pro stydlivé.

Damiana

No, jelikož je začátek nového školního roku, tak na to chození máš pořád víc než půl roku. Zas tak málo to není. K tomu, abyste se poznali, začali se bavit, sblížili se a pak se třeba rozešli je to času dost. Ber to tako výhodu – jestli to bude vopruz, alespoň už na škole nebude dál dlouho zaclánět.