Prosíím potřebuji radu je to důležité !!!

Já jsem zažila něco nepochopitelného a to,že jeden kluk na střední chodil s holkou ale tedkom už spolu nechodí..Kouká se totiž po mě no nemůžu říct že se po mě kouká,protože když jdu po chodbě a jsem k němu otočená zády pleskne nebo zapíska aby se otočila když se otočím uteče abych ho neviděla,nebo se otočí a dělá že nic...nedokáže se na mě kouknout jednou se koukl a přivřel oči a trošku se pousmál.. alde jinak se na mě dívají jeho kámoši dokonce mi připadá že když není ve škole tak jako by mě špehovali :D... Jenže je v tom háček chodí do čtvrtáku a zachvíli bude maturovat takže odejde ze školy a já tam ještě 2 roky na té škole budu...tak ráda bych mu naznačila že se mi moc líbi a že by sním i chodila,ale právě že zachvíli odejde tak si říkam že to dobrý nápad není,protože bych se trápila... nevím co dělat..:(( myslíte že po mě opravdu jede?..:) Předem děkuji.

Odpovědi:

Bronzový

Zkus taky trochu naznačit, že by si o něj stála, aspoň se na něj usmát, když se potkáte apod. Snad se co nejdříve rozhoupe a vyjádří svoji náklonnost jinak než pískáním a tleskáním za zády, takové hloupé škádlení holek by už měl mít ve 4ťáku za sebou...V dnešní době facebooků atd.., to není takový problém i pro stydlivé.

Zlatý

No, jelikož je začátek nového školního roku, tak na to chození máš pořád víc než půl roku. Zas tak málo to není. K tomu, abyste se poznali, začali se bavit, sblížili se a pak se třeba rozešli je to času dost. Ber to tako výhodu - jestli to bude vopruz, alespoň už na škole nebude dál dlouho zaclánět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.