Biebermania

Prosíím , 8 vet o nejakem povoláni ..... :)) diky čekam…

Nejlepší odpověď
jendahun

Rubu dřevo jako blbec,jsem dřevorubec.Rubu dřevo jako datel,za almužnu,za pakatel.
Tak ještě přidám: Dřevorubec v lese kácel,řízl se a vykrvácel.Marně lomil ručičky,že nemá krevní destičky.Dřevorubec vyhnal kůrovce z lesa,Zelení a celá Šumava plesá.
A vtip: dřevorubec přijde do lesa,podívá se na stromy a řekne – ty jsi jedla,ale mi kručí v žaludku.A odešel se najíst.Přijde znovu posilněn,podívá se na pilu a říká – ty jsi pila a mě vyschlo v krku,jdu se napít.Ten den už nešel dělat.
Stačí?

Další odpovědi
arygnoc

šlapka:

chodí.
stále chodí.
teď chvíli nechodí.
a zase chodí.
stále chodí.
stále chodí.

hm, dnes byl mizernej kšeft.

Lyn

Čekat můžeš..

Deli

To je zas nějaká domácí úloha?
Radši nečekej a piš.

Michal Kole

Plavčík pracuje v plaveckém bazénu.

Plavčík zachraňuje lidi v plaveckém bazénu když se někdo topí.

Plavčík dbá na dodržování návštěvnickém řádu v plaveckém bazénu.

Plavčík učí v některých bazénech lidi plavat.

Lidé se v plaveckých bazénech svěřují plavčíkovi se svými problémy, např. svoje zranění.

Plavčík musí kromě plavání umět poskytnout i první pomoc.

Plavčík musí pravidelně absolvovat přezkušování.

Plavčík má zodpovědnou a fyzický náročnou práci.

hanysicek

To si opravdu myslíte, že dostanete domácí úkol, jen sem napíšete zadání, a my to za vás vyřešíme? To je fakt hrůza. Kdyby to bylo aspon složité, ale 8 vět o povolání, to je fakt ostuda.