Rylon

Jak vyřešit tuto poruchu NB?

Normalne jsem vypnul NB, ale když jsem ho chtěl zapnout normalne se zaplo logo DELL načetla se bila lista jenze displej zhasl a takhle se to furt opakuje. Nevite co s tim? Za všechny odpovedi předem dekuji 🙂
------------------------------------------------------------------------NB-Dell Latitude D620 W7
Doplňuji:
NB bezne vypinam a do BIOSu se dostanu ale nenajede mi os…
Nevim jestli to s tim muze taky souviset ale muj NB spatne chladi a uz několikrát mne to napsalo TEMPERATURE ERROR tak nevim co s tim…

Nejlepší odpověď
badisko

Vycisti si ventilacni otvory ..a chlazeni vysavacem pokud to mas Echt zaprasene tak budes notas nuset rozebrat …esli se ti porad zapina a vypina ve smycce a mas windows 7 tak je mozne se to dela aktualizace …ale tu uz Microsoft stahl ..tak nevim jak by se ti tam dostala …jinak bych se pokusil preinstalovat (jen opravit Windows)…melo by to pomoct …hele ono ti to nepise tyhle hkasky TEMPERATURE ERROR aby te to obtezovalo ale dava ti najevo ze je neco spatne …taky uz muzes mit spalenej HDD on nesnese teploty prilis vysoke prumerne 45 C pak drive nebo pozdeji odejde …no nekdy dive nez pozdeji …vycisti si ho od prachu …a presvec se ze ti vubec funguje chlazeni …pokud ne tak se zapne a hned se prehreje tak ze to pojista vypne …
Doplňuji:
hele aby jsi vyloucil chybu hardware …stahni si toto a udelaej si live cd …je to na jejich strankach v navodu ..nebo to dej na flash disk a ten si taky udelas Live …pak to spust pokud ti to pofacha normalne …tak je chyba ve Windows a tak bych teda doporucil ho cely preinstalovat …pokud ubuntu spustit nepujde tak mas asi chybu Hardware ..a stim ti na dalku moc nepomuzem…ale muzem to zkusit …kdyztak napis do doplneni jak jsi dopadl…

Další odpovědi
jáára

A to znamená co? Do BIOSu se dostaneš? NTB běžně vypínáš nebo uspáváš nebo hibernuješ? hmm?

pl4toon

Dělá to na mě dojem, že máš narušené data na hardisku, nebo vadný hardisk. Jestli máš možnost připojit hardisk k jinému PC, tak to udělej a otestuj ho na vadné sektory, např. pomocí HD Tune http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/monitorin­g/hd-tune/
Doplňuji:
Jestli disk vadné sektory nemá, tak proveď opravu systému pomocí instalačního média Windows.

badisko

jeee ja tam nedal odkaz …tady ho mas ..http://www.u­buntu.cz/