Prosba! (otazník bude na konci prosby!)

Protože se nemůžu spojit v interní poště s Dr.Axlem (má v osobním profilu – nelze kontaktovat),chci vás poprosit o jeho emailovou adresu! Znáte ji někdo z vás ? Pokud ano,pro zachování vaší anonymity ,ji zašlete na moji adresu : barbakan@seznam.cz
Děkuji vám!
Doplňuji:
Bohemico,v tom máš pravdu,ale já nedal Dr.Axlovi moji adresu,ale on ji zná a někomu ji musel předat a to se ti zdá pochopitelné ? Snad se najde někdo,kdo se nebojí a přepošle mi ji! Už předem mu za ni děkuji!

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel nemám, stejně pokud bych ji měl, jsem natolik slušný, že bych ji nedal bez souhlasu.
Možná bude lepší, když ho najdeš osobně a zbiješ ho.

Další odpovědi
Sůwa

Prozradit to nechci, ačkoliv byla tady i zveřejněna, ale zkusila jsem to zadat do vyhledávače a našla jsem tohle :
http://www.ces­kaprirovnani.cz/au­tor/49-dr-axl

led

Určite sa niekto nájde, kto vam dá jeho mail.
Napriek svojim nezhodám s Dr.Axlom, jeho kontakt nezverejňujem t.j. nedávam tretím osobám, právo na toto má len on, alebo musí dať k tomu súhlas.
Na rozdiel od neho, pre mňa súkromná pošta je otázka dôvery oboch strán, preto informácie sú neverejné aj o adrese.

anonym

Určitě nás bude víc, kdo má mailové adresy některých ostatních uživatelů, popř. i tel. čísla. Takové údaje se třetí osobě neposkytují bez souhlasu dotyčné-ho. To je snad pochopitelné a mělo by být zásadou.

Drap

Bohužel nemám, V tomto případě bych ji rád poskytl bez jakýchkoli výčitek.

anonym

Porušení zákonů
Není povoleno uvádět cokoliv, co je v rozporu s platnými zákony. Je nepřípustné navádět lidi ke sdílení jejich osobních údajů. Je zakázáno porušovat autorská práva, vyhrožovat nebo porušovat soukromí ostatních.

Sůwa

Skutečné jméno tu bylo několikrát zveřejněno a pak se dá najít v živnostenském rejstříku adresa. Kdo si dá práci, najde i víc, ale nestojí to za to.

anonym

Sůwo,mne nezajímá jeho skutečné příjmení,chci mu prostě (sprostě?) napsat a požádat o vysvětlení, kdo mu dal souhlas k zvěřejnění a kdo jej informoval o mé nehodě.Nic víc,nic míň!

anonym

Barb., .. a ja blbec byla na dovolene … tady se mi libi vic. ! :))
P.S. Jak se dari ? a co se tu mlelo ?
.. nebo mele ?? diky .. -iv-

johana 56

Vítejte zpět.

annas

Iv, taky vítám. S plnou parou vpřed:-))

anonym

an. ! Spise jste mi mela napsat : Plnou parou do nej !
:)

  • iv-

annas

🙂 Vždyť přece nespravedlnost a nepravost se stala u dotyčného zvyklostí …

vagra

Barbakane, zveřejnil ji sám
Lze ověřit ve zdroji-

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/novodobe-otroctvi-pracovni-agentury#discussion

Citace z jeho diskuze:„...... ochotně tě uvedu do souvislostí, pokud máš zájem; můj mail je pdrax@seznam.cz, můžeme si „srovnat mířidla“ oboustranně."

led

To musel mať krátkodobo zatemnenú myseľ.
No vďaka za upozornenie, budem si radšej viac kontrolovať, čo píšem, ale aj čo píši druhí, keď už to máme vagru „náčelníka Orlie oko“ :)

vagra

Led, nesouhlasím s Vámi.
Zejména pak mám výhrady k první větě, kde uvádíte dobu zatemnění jeho mysli, která zcela evidentně neodpovídá skutečnosti.:-)

Uvedením odkazu, předcházím případným odkazům na kodex, a nakonec i vyhrůžkám, které s oblibou používá.:-)

led

V tom prípade nechápem, že tak opatrný človek toto spravil.

hanulka11

se divím, že to zveřejnil- je to přeci jen proti kodexu na který se neustále odvolává:D:D

vagra

Znáte to-Co je dovoleno bohovi, není.......:)
ON, se tady podle toho chová.

Sůwa

vagra, to bylo velice poučné. Díky

vagra

Není zač.
Vytahovat odpovědi staré několik let, kdy tady ani ještě nebyl, začal on. Takže to jsou jeho „zbraně.":)

Sůwa

Já jen kdybys mu chtěl podle rad vyklepat kožich. Taky bys mu mohl napsat dopis, ale i my si to chceme užít – je nás jistě víc, co máme své důvody. Já určitě!!!
P.S. Zas může napsat, že se vydávám za něčí mluvčí…

huxa

dědvševěd-sdílím vaše doporučení, zmlátit…

anonym

Kdyby náhodou nevěděl jak vypadá, tak takový se pozná na sto honů, na ulici ho nepřehlídne. Jinak jsem chtěl poradit ať se podívá do rozkroku a že vypadá úplně stejně :))