Avatar uživatele
anonym

Prosba! (otazník bude na konci prosby!)

Protože se nemůžu spojit v interní poště s Dr.Axlem (má v osobním profilu – nelze kontaktovat),chci vás poprosit o jeho emailovou adresu! Znáte ji někdo z vás ? Pokud ano,pro zachování vaší anonymity ,ji zašlete na moji adresu : barbakan@seznam.cz
Děkuji vám!
Doplňuji:
Bohemico,v tom máš pravdu,ale já nedal Dr.Axlovi moji adresu,ale on ji zná a někomu ji musel předat a to se ti zdá pochopitelné ? Snad se najde někdo,kdo se nebojí a přepošle mi ji! Už předem mu za ni děkuji!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, vagra, anonym, hanulka11, anonym, Drap, david22, anonym před 4172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bohužel nemám, stejně pokud bych ji měl, jsem natolik slušný, že bych ji nedal bez souhlasu.
Možná bude lepší, když ho najdeš osobně a zbiješ ho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Prozradit to nechci, ačkoliv byla tady i zveřejněna, ale zkusila jsem to zadat do vyhledávače a našla jsem tohle :
http://www.ces­kaprirovnani.cz/au­tor/49-dr-axl

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak, kapka Nahlásit


Avatar uživatele
led

Určite sa niekto nájde, kto vam dá jeho mail.
Napriek svojim nezhodám s Dr.Axlom, jeho kontakt nezverejňujem t.j. nedávam tretím osobám, právo na toto má len on, alebo musí dať k tomu súhlas.
Na rozdiel od neho, pre mňa súkromná pošta je otázka dôvery oboch strán, preto informácie sú neverejné aj o adrese.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě nás bude víc, kdo má mailové adresy některých ostatních uživatelů, popř. i tel. čísla. Takové údaje se třetí osobě neposkytují bez souhlasu dotyčné-ho. To je snad pochopitelné a mělo by být zásadou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Bohužel nemám, V tomto případě bych ji rád poskytl bez jakýchkoli výčitek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Porušení zákonů
Není povoleno uvádět cokoliv, co je v rozporu s platnými zákony. Je nepřípustné navádět lidi ke sdílení jejich osobních údajů. Je zakázáno porušovat autorská práva, vyhrožovat nebo porušovat soukromí ostatních.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Skutečné jméno tu bylo několikrát zveřejněno a pak se dá najít v živnostenském rejstříku adresa. Kdo si dá práci, najde i víc, ale nestojí to za to.

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Sůwo,mne nezajímá jeho skutečné příjmení,chci mu prostě (sprostě?) napsat a požádat o vysvětlení, kdo mu dal souhlas k zvěřejnění a kdo jej informoval o mé nehodě.Nic víc,nic míň!

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Barb., .. a ja blbec byla na dovolene … tady se mi libi vic. ! :))
P.S. Jak se dari ? a co se tu mlelo ?
.. nebo mele ?? diky .. -iv-

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Vítejte zpět.

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, taky vítám. S plnou parou vpřed:-))

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

an. ! Spise jste mi mela napsat : Plnou parou do nej !
:)

  • iv-

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

🙂 Vždyť přece nespravedlnost a nepravost se stala u dotyčného zvyklostí …

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Barbakane, zveřejnil ji sám
Lze ověřit ve zdroji-

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/novodobe-otroctvi-pracovni-agentury#discussion

Citace z jeho diskuze:„...... ochotně tě uvedu do souvislostí, pokud máš zájem; můj mail je pdrax@seznam.cz, můžeme si „srovnat mířidla“ oboustranně."

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To musel mať krátkodobo zatemnenú myseľ.
No vďaka za upozornenie, budem si radšej viac kontrolovať, čo píšem, ale aj čo píši druhí, keď už to máme vagru „náčelníka Orlie oko“ :)

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Led, nesouhlasím s Vámi.
Zejména pak mám výhrady k první větě, kde uvádíte dobu zatemnění jeho mysli, která zcela evidentně neodpovídá skutečnosti.:-)

Uvedením odkazu, předcházím případným odkazům na kodex, a nakonec i vyhrůžkám, které s oblibou používá.:-)

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

V tom prípade nechápem, že tak opatrný človek toto spravil.

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

se divím, že to zveřejnil- je to přeci jen proti kodexu na který se neustále odvolává:D:D

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Znáte to-Co je dovoleno bohovi, není.......:)
ON, se tady podle toho chová.

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

vagra, to bylo velice poučné. Díky

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Není zač.
Vytahovat odpovědi staré několik let, kdy tady ani ještě nebyl, začal on. Takže to jsou jeho „zbraně.":)

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já jen kdybys mu chtěl podle rad vyklepat kožich. Taky bys mu mohl napsat dopis, ale i my si to chceme užít – je nás jistě víc, co máme své důvody. Já určitě!!!
P.S. Zas může napsat, že se vydávám za něčí mluvčí…

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

dědvševěd-sdílím vaše doporučení, zmlátit…

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdyby náhodou nevěděl jak vypadá, tak takový se pozná na sto honů, na ulici ho nepřehlídne. Jinak jsem chtěl poradit ať se podívá do rozkroku a že vypadá úplně stejně :))

před 4172 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek