Gami.Pet

Prosba ohledně stránky

http://www.te­takaterina.cz/fo­rum/index.php jde vám kliknout na přihlásit se/registrace ? mě to napíše ,,nebyla přijata žádna data" zajímá mě jestli je chyba u mě nebo se tam něco opravuje. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, prohlížeč mi vypisuje, že Stránku nelze zobrazit – pravděpodobně je špatný odkaz tam nebo probíhá nějaká údržba, a tak nechtějí, aby jim tam lidé lezli, ale zase aby stránky fungovaly, tak nechají návštěvníky prohlížet si dřívější dotazy.

Počkejte do zítra a eventuálně kontaktujte administrátora.