Ocko0001

Prosba ohledně blogu

Ahoj potřebuji se zeptat na něco ohledně blogu jak se tam přidávaj do menu ty odkazy na něco nebo klikačky nebo jseme na facebooku atd. Díky za odpověd ps: myslím blog.cz

Odpovědi
JayDee446

Musíš si udělat jméno přes volitelný menu box. To uděláš tak, že si v nastavení v položkách menu přetáhneš volitelný menu box do viditelných položek. Potom se ti objeví pod položkami editor toho menu, kam si dáš odkazy. Malá rada na závěr – Odkazy na rubriky se dávají jako www.něco.blog­.cz/rubriky/ne­co1-neco2 (tedy kdyby se jmenovala rubrika „sežraná houska“, v odkazu by byla jako „sezrana-houska“