Prosba ohladne OP

Dobry den chcela by som poprosit o radu ohladom OP,V Ceskej republike byvam od r.2005 teraz 20.7.2010 mi konci platnost Slovenskeho OP ale problem je v tom ze tam kde mam nahlasene trvale bydlisko uz byva niekto iny pretoze to bol byt byvaleho priatela a predali ho.Ako mam postupovat pri vybyvovani noveho OP.Dakujem za odpoved.Janka Bacova

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Z vašeho dotazu nevyplývá,zda jste ještě stále hlášena ve svém trvalém bydlišti. Jinak se domnívám,že pokud Vás majitel odhlásil,tak jste byla nahlásena na obecní úřad,myslím,že to bude stejné jako tady u nás,jen mě zaráží,že Vás o tom nikdo neinformoval. No a pokud došlo ke změně bydliště,tak máte OP neplatný už dávno. Doporučuji dotázat se na příslušném úřadu a tyto nesrovnalosti vyřešit,co nejdříve. nebo se zeptejte na Konzulátu pro Slovenskou republiku. Zasílám odkaz s kontaktem....Adresa: Pod hradbami 666/1, 160 00 Praha-Střešovice

Telefon: +420 233 113 060, Fax: +420 233 113 054

Otevírací hodiny:Pondělí - Pátek 8:30 ? 12:00

Web: http://www.slovakemb.cz

E-mail: skembassy@praha.mfa.sk

Další odpovědi:

Bronzový

Předpokládám, že na Slovensku bude podobná situace jako v ČR. Není důležité, kde bydlíte, ale důležitý je hlášený trvalý pobyt. Tam úředně patříte. Já bych na vašem místě kontaktoval příslušný úřad podle vašeho posledního místa trvalého bydliště a tam s úředníky jednal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.