Hawajka

Proč jsou IPhony, IPady prý lepší než ostatní mobili, nebo tablety? Jaký je v tom rozdíl?

Včem jsou lepší.Když člověk si m,ůže koupit dobrej telefon,který má různý funkce,ale koupí si ho mnohwem levněji než nějaký IPhone… a výjde mu to skro na stejno..teda myslím. Já nic od Apple nemám,ale vím že všichni říkají že Iphony a Ipady a věci od apple jsou BEST atd. Ale zatím mi neřekli proč jsou ty věci lepší…

Nejlepší odpověď
Quimby

Nejsou. Existujou lepší telefony i tablety. Jde o to, že platíš za značku a kvalitu.
Apple má v USA strašně velkou reklamu, stačí se kouknout na internet a místo phonů máš rovnou napsáno Iphony.
A protože je USA vzor západní společnosti pro některé, tak si ten Iphone musí koupit taky.
Samozřejmě netvrdím že jsou to špatné telefony/tablety ale přijde mi, že si to dost lidí kupuje jen protože je to cool a od Applu.

Další odpovědi
NeřeknuCZ

Rozhodně lepší nejsou. Platíš tam jen za značku … né za kvalitu a výkon. Najdou se i mobily, které by strčily iPhony i 3× výkonem a kvalitou lehce do kapsy a jsou víc než o polovinu levnější. Koupit si iPhone je jako vyhodit peníze oknem. Prostě za ty peníze za co si koupíš iPhone tak si koupíš i 3× výkonnější mobil za lepší cenu. Nejvíc miluju ty kecy jablíčářů, kteří nadávají na ostatní mobily a přitom za celý život měli jenom iŠrot

mosoj

50 % ceny je za nakousnuté jablko a to je fakt FEST předražené.

Mára.kunta

Nemá cenu o tomhle diskutovat, aniž bys iphonw nezkusil. Lepší mobil nekoupíš, musíš si hi ale zkusit a nemluv o tom s lidma, co ho nikdy neměli. Myslím, že tohle mluví za vše www.odpovedi.cz/o­tazky/je-nekdo-tu-nekdo-kdo-byl-nespokojeny-s-iphonem-a-rad-se-vratil-k-androidu

milablond

Ja jsem ted iPhone dostala, predtim jsem mela Samsung a musim prozatim rict, ze bych nejradsi zustala u Samsungu. Vsechno je zbytecne slozite, neprehledne, nektere funkce/tlacitka chybi. Je to jen blba moda. Ale presto vsechno doporucu vsem skouknout film JOBS pro lepsi pochopeni samotne firmy…

McArthur

Když budeš mít jen jedno zařízení od Apple, budeš s ním spokojená stejně, jako s čímkoliv ostatním s Androidem nebo Windows.

Když budeš mít všechno od Apple a budeš používat jejich software, poznáš rozdíl a nebudeš chtít nic jiného. Apple má své produkty perfektně provázané a software celkově vyladěný. U zařízení s Androidem jsi odkázaná jen na telefon a tablet, u zařízení s Windows na telefon, tablet a počítač. Nic spolu jako u Apple nekomunikuje, všechno se složitě nastavuje.

Po technické stránce má Apple většinou výběrové kousky hardware s velmi slušným dílenským zpracováním. Když si koupíš Apple, víš do čeho jdeš. Když si koupíš zařízení s Windows nebo Android, musíš přemýšlet nad tím, kdo to vyrobil a jaká asi bude kvalita a technická podpora.

Po cenové stránce je to jasné, Apple si své služby nechá zaplatit. Je jedinečný tím, že lidé jsou ochotni zaplatit tak moc nad skutečnou hodnotu produktu.

A na konci: Apple je kult. Má kolem sebe hromadu skalních fandů, které mohou Microsoft (Windows) i Google (Android) jen závidět. Něco podobného měla jeden krátký čas i Nokia, která se také nemusela starat o to, co nabídne, protože předem to byl jasný bestseller. Nokia už je pasé (i když letos přijde s novými mobily a tablety pod svou vlastní značkou) a hvězdička Apple také pomalu pohasíná. Leč nástupce a nový sjednotitel technologií zatím nepřichází.