(ne)ználek

Propustka a její platnost

Chci se zeptat, když jdu v pracovní den k lékaři a vezmu si na to propustku, jak dlouho má platnost? Půl dne, celý den?
Jo a mám normálně zaplacený ten den?

Nejlepší odpověď
aramah

Dřív to bylo tak že propustku lékař potvrdil a napsal odchod.Propustka byla neplacená pouze omluvená doba.

Další odpovědi
Michal Kole

Na dobu nezbytně nutnou

cukrar

Michal má pravdu, jen nezbytně nutná doba, pokud nebylo možno ošetření provést mimo pracovní dobu.