Propojení tv+setopbox+dvd rekordér

Prosím poraďte mi.Nemohu přijít na to jak propojit tv+setopbox+dvd rekordér tak aby mi šla televize přes dvd rekordér a já mohla nahrávat.Zkusila jsem to už všemožně ale marně.V tv mám zásuvky AV1,AV2 a AV4.V setopboxu mám 2 zdířky pro scart a v dvd rekordéru taky dvě(v dvd rekordéru jedna černá a druhá modrá.A kam mi přijde anténa.Mám klasickou pokojovou,jak ji mám zapojit?Prosím vysvětlit jako laikovi.Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Škoda, že jste nenapsala, co jste všechno zkusila. Je možné, že některý přístroj nefunguje. Zapojení je jednoduché.
Anténu připojíte do DVD a z druhého konektoru do settopboxu. DVD musí být trvale v pohotovostním režimu.
DVD a settopbox propojíte s TV dvěma kabely SCART-SCART. Výstupy jsou označeny TV. Na TV použijete vstupy třeba AV1 a AV2.
Vstupy na TV se budou automaticky přepínat podle toho, který přístroj bude zapnutý. Když budou zapnuté oba, budete muset k přepnutí použít ovladač.

Další odpovědi
terry

Taky pátrám. Zatím marně.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-syst-propojeni-tv-set-top-boxu-videorecorderu-a-dvdrecorderu-abych-mohla-jeden-program-sledovat-a-jiny-nahrat