stryda

Propojení TV

Existuje nejaky slucovac kde muzu pripojit k TV domaci kino satelit audio tv antenu.Chci vsechno ovladat s jedne krabicky.

Nejlepší odpověď
Straka

Pokud je otázka na ovládání, existují univerzální dálkové ovladače ve všelijakých variantách. Některé mají obrovskou tabulku přednastavených zařízení, jejich nevýhoda je, že neobsahují všechna. Některé jiné se dokonce umí učit z odposlechnutých signálů. Vzhledem k velkému počtu rozličných univerzálních tlačítek je však jejich používání komplikované a složité na zapamatování.

Pokud je otázka na zařízení schopné přijímat satelit, analogovou TV, přehrávat DVD.., tak ano, k taková zařízení existují. Kvalita jejich obrazu však bývá zpravidla nižší (což se časem může změnit), také bývají problémy s kódováním českého EPG…

Zdroj: http://www.vi­deotech.cz/clan­ky/vyber-dvd-prehravace