simarus

Jak na propojení notebooku s televizi pres HDMI?

Ahoj. Stručně- rozbila jsem si lcd displej na notebooku(hp pavilion 15-n052sc) a snnazim se promítnout jeho obraz na TV (Sony bravia w600b). Připojim ho před hdmi kabel, přepnu v TV na "kanál' hdmi1. A nic. Černá obrazovka.. Samozřejmě tlačítko F4 (pro někoho fn+f4) zapne nabídku, jenomže nevidím na NB abych to prenastavila. Snažila jsem se po slepu, ale nepovedlo se. Prosím o řádu. Kabel mam vypůjčený jen na dnešek od kamaráda. Dekuji

Odpovědi
anonym

po připojení HDMI mi stačí přepnout na správný vstup, do kterého je kabel připojen. většinou televize mají více jejich vstupů, projdi tedy všechny. nemusí to být na hdmi 1 ale na jiném. na NB už nic nenastavuji