Rocker

Proplatí pojišťovna autodoplňky?

Když do mě někdo nabourá,proplatí mi pojišťovna i poškozené autodoplňky?Kon­krétně ocelové rámy vpředu a pod bočními Prahy.
Lamalam-rámy vydrží dost,měl jsem na mysli teoreticky třeba prohnutí,odření chromu,zničení přídavných světel apod.

Nejlepší odpověď
cukrar

Pojištovna uhradí škodu, na vozidle a třeba i telefonu. Klidně i ny výzdobě, zrášlení vozu.
I ocelkové rámy.

Další odpovědi
Lamalam

Pokud byly homologované, tak proplatí. Já hloupá jsem si vždycky myslela, že ty traverzy tam jsou na ochranu a že něco vydrží. Ono je to jenom na parádu.

Drap

Ano, měla by proplatit

mojitek

pokud se jedná o nadstandartní výbavu,musíte prokázat,že na autě byly-např. fotkou pořízenou před krádeží apod

cochee

Rocker, nic ve zlém, ale LOL – pod bočními Prahy… 😁 Nezapomeň taky pod bočními Brna a Plzně 😁