Rico

Proplatí mi to?

Dobrý den, chci se zeptat jestli mi někde proplatí jízdenky které už neplatí ale nejsou označené. Jsem z Ostravy a tak se chci zeptat jestli je to možné u nás. Jízdenky mám 2× za 10,–kč a jsou to pro dospělé 15ti minutové, 2× za 13,–kč dospělá 15ti minutová. Děkuji za odpovědi Patrik

Nejlepší odpověď
hanulka11

v Praze je to takto
http://www.dpp­.cz/zpetny-vykup-neplatnych-jizdenek-od-1-cervence-2011/

zašla bych na přepážku jízdenek u vás a zeptala se – jistě je do konce roku také taková služba i v Ostravě