Simon

Proplácí pojišťovna vymalování za poškozenou část nebo celou místnost?

Moje známá byla vytopená a teď ti, co ji vytopili, požadují od své pojišťovny proplacení za vymalování místnosti té vytopené. Tvrdí ovšem,že se proplácí jen vymalování vytopené části, nikoli celé místnosti.Nevíte o tom něco?

Nejlepší odpověď
www

Taky se mně stalo, že jsem byl vytopen a ze strany pojišťovny nebyl ani náznak snahy o proplacení jen části. Podle mne už z logiky věci vyplývá zaplatit celou místnost, vždyť může být vymalováno odstínem barvy, který se znovu nenamíchá, může být použit nedostupný vzor atd..

Další odpovědi
anonym

nejspíš bych to zkusil prodiskutovat přímo s pojišťovnou kde jste pojištěný. tam vám řeknou jestli jestli to jde či ne 🙂