baywatcheeno

Jak velká má být hrubá mzda a zda jsou správně uvedeny údaje doplněné v dodatku otázky?

Dobrý den, chci si upřesnit proplacení mzdy za měsíc říjen. Tento měsíc měl 22 pracovních dnů obsahující jeden svátek(Středa). Údaje obsahující výplatnice jsou, Základní tarif 18000 Kč měsíčně při úvazku 40. h týdně, fond pracovní doby 21 dní,168 hodin, svátky 1 den, Odpracováno 21 dní, 168 hodin. Pracovní směna je dlouhá 8h. V měsíci jsem pracoval ve svátek 11 hodin.

Můj dotaz je jak velká má být hrubá mzda, a zda jsou správně uvedeny údaje (odpracováno 21 dní, 168h) i přesto,že včetně svátku jsem pracoval 22 dnů a 179 hodin. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
Hans51

Pokud nedostáváte hodinovou mzdu, ale měsíční, tak na počtu pracovních dní nezáleží.