vivatisCZ

Propálí lase s výkonem 1000 mW papír?

Zajímalo by mně to jestli je to pravda. Hodně by mi to usnadnilo život.

Nejlepší odpověď
beer

„Zelený Laser který PALÍ –1000mw PAPRSEK 30km Laser propálí tmavou folii,černý papír. Dokáže pálit do tmavého plastu! Jedná se o 3.třídu, produkt je už velmi nebezpečný…“

Zdroj: http://elektro­.bazos.cz/?hle­dat=Laser+1000mw&h­lokalita=&iddel=1

Další odpovědi
gecco

Pokud jde opravdu o laser, pak 1 W je ´obrovský´ výkon a při zacházení s ním buď hóóódně opatrnej…
Ale jo – takový laser už propálí leccos.

lexx

Když jsem pracoval na Trumaticu tak laser vypaloval díly z ocelového plechu až do 20mm síly…výkon si již nepamatuji.