Bobmarley

Propadnutí

Kamarádovi se nepovedlo vysvědčení a propadl v deváté třídě. Když se mu nepovede ani reparát v srpnu, bude opakovat ročník nebo bude mít nedokončené základní vzdělání?

Nejlepší odpověď
Ravenne

Bude opakovat, do 15 let je školní docházka povinná. Pokud mu je víc jak 15, opakovat nemusí, ale může.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že třídu opakovat nebude…ale kam ho veznou dál když neukončil základku?
Na to měl myslet dřív, ale divím se že mu dali pětku na konci devítky. Zřejmě se vůbec nesnažil,jinak by učitel přivřel oko.
Za mě se tedy v devítce nepropadávalo, nechali projít se čtyřkou a také tam takový experti byli co jim hrozilo propadnutí.

Musí holt zabrat, aby tu opravku udělal.