Krčálek

Propadli jste někdy ve škole z něčeho?

Nejlepší odpověď
honza19hk

Ne ale málem ano.Možná to bude vtipné ale z těláku.Na tělocvik jsem byl lempl.

Další odpovědi
mosoj

Ve druhé třídě jsem propadl skrz stupínek.

anonym

Proč lhát? Ano propadl a to ze dvou předmětů a to z češtiny a matiky. P.učitelka mi vždy říkávala,Pavlíku,už se matiku,vždyť si nespočítáš výplatu a hle,spočítám si ji na to ta ta. pravda je,že s češtinou jsem na štíru,ale snad to soudný lid pochopí,že jsem syn rodičů rakušana a polky!

briketka10

jo na střední Grafický škole, ale já chtěla opravovat starý sochy a psaný texty a né vyrábět papírový krabice na obaly, tak teda z obalový techniky za 5, z materiálu za 5 :)
v létě jsem se měla připravovat na reparát bylo to tak těžký, fyzikální a chemický vzorečky, matika brrr a nenaučila jsem se to, ale za 4 jsem z odřeným zadkem prošla..
v půlce druháku jsem stejně odešla pro nezájem o obor :o)

quentos

zaplaťpámbu nikoli. Reálně mi to hrozilo jen v maturitním ročníku z matematiky a fyziky, kdy látka obojího už byla v tomto stádiu složitosti na hranici mých možností ;{)> naštěstí v obou případech čtyřka dopadla.

Lukasy

Z matiky jsem vždycky dostal taktak 4 možna jednou na prvni pololeti jsem měl 5.
A pak když jsem byl na nastavbě tak to jsem měl pětky skoro ze všeho DOKONCE I TĚLOCVIKU + asi 200neomluvenych hodin :D
Doplňuji:
Vlastně jsem dělal opravak z těláku, ale to bylo taky když jsem byl na nastavbě.

Nomadka

Díky bohu – ne! Ale ještě se mi to může podařit…

Jájá...

Ne. I když mi něco opravdu nešlo,vždycky jsem to nějak dokopala na 4. To se dá vždycky :)

RyuzakiKate

V prváku na gymplu jsem vyfasovala v pololetí pětku a dodnes bojuji, abych měla čtyřku. Ta neskutečná s*ině ředitelka, která nás měla, naštěstí odešla, a dostali jsme letos učitele, kterého jsme měli jeden rok na výtvarku, to byl pro mě jako dar z nebe. Narozdíl od ní ví, že mám kvality bohužel jinde, a snaží se mi pomoct, za to si ho moc vážím a mám ho ráda.
No a též v prváku jsem měla ze všeho strach, a díky tomu (i něčemu jinému) plno zdravotních problémů, tudíž „N“ z tělocviku a v srpnu jsme jeli na reparát. To jsme se pobavili, jela se mnou moje mamka, spolužák, který to chtěl vidět, a můj tehdejší přítel, se kterým jsem o těch prázdninách navázala vztah. Dostala jsem vynadáno, jak jsem nemožná při hodu koulí a skákání do písku, a pak jsme to šli oslavit do kafírny :P
Doplňuji:
Ta pětka na pololetí byla samozřejmě z matiky… :)

Ella

ne, nikdy… ale v matice na střední jsem měla namále každé první pololetí od druháku až do čtvrťáku… holt učitelka mě dokázala tak vystresovat jenom tím, že jsem věděla, že příští hodinu budu mít matiku, že jsem si čtyři roky kousala nehty do krve:( a to jsem na základce matiku zbožňovala…