Berušinka

Propadli byste se hanbou…

…kdyby jste byli Helena Vondráčková? Já teda ano, to je hrozný, co všechno ta ženská provádí. Nejdřív žaluje paní Kubišovou a teď zas tohle?! Ta je trapná až to bolí, o co jí jde. Jsou mnohem lepší zpěvačky než je ona – např. Kubišová, Zagorová, Rottrová a některé další.
Já osobně jí nemůžu ani cítit. Uznám – 2 písničky od ní jsou pěkné, ale abych to považovala za národní a kulturní památku, tak to ne =D.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/234479-vondrackova-si-stezovala-ze-je-malo-v-eteru-hrajeme-vas-dost-vzkazal-ji-rozhlas.html
Jaký názor máte vy?
Doplňuji:
Děkuji všem za názory =)

Odpovědi
Rocker

Je to kr…n namyšlená.

tom004

Jedno přísloví říká,za vším hledej ženu.A u p. Vondráčkové,to asi bude ta vyjímka,která to pravidlo potvrzuje.Ale,její chování je opravdu trapné.

ten který je

Jsou muzikanti ač zahraniční nebo tuzemští kteří se proslavili a už jejich sláva třeba není taková jako dříve.Kvalita jejich děl pozvolna klesá,ale ještě jsem neslyšel aby si žádali o takovou pozornost jako paní Vondráčková.Je to trapné a at to nikdo nesvádí na jejího manžela.Ten má možná na tom také podíl,ale myslím si že paní Vondráčková je svéprávná a měla by si uvědomit že může být i k smíchu.

hanulka11

nějak nemám sílu to komentovat

pokazdejinak

já bych se propadla už dávno… :/ asi někam do Austrálie, ale evidentně téhle osobě to nedochází :(

hanny 2

Ekonomicky je to poškozuje.......No jo,taky byli zvyklí mít pořád plný koryto.......

venkovan

Jde o peníze, proč se propadat hambou. Hrabou i jiní.
Nicméně co si domu přitáhla a s čím žije je její problém, protože do společného života se současným manželem byla celkem přijatelná.

Ale osobně bych řekl, že se nehraje víc českých a slovenských zpěváků kteří v minulých desetiletí byli v rádiu a v televizi každou chvilku.

fcoop

No-----------fakt je,že památka to je.
Jestli národní------to je tedy dilema.

Valky

Od mala mám na ní averzi, jako na Dádinku Patrasů a Ivetku Bartošů… Jedna větší rajda než ta druhá, zpívat neumí a peníze mají jen z bulvárních skandálů… To je přece ubohé! Děs… Jen je slyším, tak mám na celém těle vosypky… Hrůza, co dokáže český národ uznávat. Tohle jako zpěvaky, holky, co lezou do postele fotbalistům a fotí pro PlayBoy jsou modelky, některé z nich dokonce top – ani jednu z nich jsem na mole neviděla… Ale asi to poznají, podle toho, jak moc umí roztáhnout nohy… Tady z toho by člověk z prominutím BLIL!

gnosis

uprimne, tyhle ceske bezvyznamne „star“ me nestoji ani za vterinu meho casu. kdyz v aute prehazuju CD a nedopatrenim se spusti radio s temihle ceskymi „skvosty“, natahuje me na savli.