kristyjar13

Propadání na Gymplu

Potřebovala bych poradit: tento rok jsem nastoupila na gympl ze 7. třídy a vychází mi 5 z Fyziky. Plánuju že za ty dva roky odejdu na normální střední školu- jelikož je gympl na mě těžký. Poraďte prosím, vadí když propadnu tohle pololetí, ale do konce šk. roku si to opravím? Jinak střední na kterou chci počítá známky jenom z 9. třídy a já jsem teď v osmé. Kdybyste věděli jak to vše je prosím napište př. kolikrát se může propadnout atd.

Odpovědi
Vendys2

Myslím, že v pololetí propadnout nejde ;) jinak tě asi zklamu, protože většina škol chce známky z osmé i deváté třídy. Některé však jen konec 8 a celou 9 ;) :) Hodně štěstí ;)