CassiusClay

Propadám v 9.třídě

Jsem v 9. třídě a propadám zajímá mě jestli budu muset opakovat nebo ne ? Já už totiž nechcu chodit do školy a nechcu opakovat

Nejlepší odpověď
badisko

gratuluji .....

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Tak nechod.Kazdy sveho stesti strujce.

tencosepta

GJ… No, budeš mít neukončené základní vzdělání, školu sice opakovat nemusíš, ale když seš třeba přijatej na nějakou školu, tak tě nevezmou… No, holt ono ti to jednou dojde…

Mirdas

Nechceš, tak nechceš.
Jen si pamatuj až budeš nadávat jednou ( a to budeš ) že tě nějakej studovanej ........ v práci honí, bere mnohem víc než ty, tak opravdu za za to nebude moci ani zaměstnavatel, ani ten nadřízený, ani doba, nebo dokonce snad demokracie jak to na ni vždy někteří cokoliv svádějí.
Problém je právě jen a jen v tobě.