deliris

Propad zlata? Proč?

Dobrý den, obchoduji s fiktivními penězi se zlatem. Dnes jsem zaznamenala obrovský propad zlata. Nevíte proč?

Nejlepší odpověď
Comanch

Ze včerejška na dnešek klesla cena zlata jen o 6 USD na trojskou unci, což bych zdaleka neoznačoval jako „obrovský propad zlata“. Vzhledem k tomu, že před 2 týdny byla cena 1475 dolarů za trojskou unci a v tuto chvíli má hodnotu 1532, díval bych se na to spíše jako „obrovský nárůst ceny zlata“. Pokud si ovšem držíte pozici už nějakou chvíli a nenakoupila jste ve velkém teprve včera.

Další odpovědi
pokazdejinak

Cena zlata je dlouhodobě velmi vysoká, už se očekávala nějaká korekce – některým investorům prostě došla trpělivost a prodali, čímž trochu cenu sundali
možná právě splaskává cenová bublina…